سوالات متداول

پاسخ؛ بله پذیرش اثر داریم.
پی‌دی‌اف تایپ شده‌ی اثر را برای شماره‌ی واتساپ نشر ارسال کنید. تا یک‌ماه بعد از ارسال اثر پذیرفته شدن یا رد اثر به شما اطلاع خواهیم داد.

صد در صد!

یک روز پس از تحویل کتاب ها به پست، کد رهگیری مرسوله پستی به شماره‌ی تلفن شما که هنگام خرید در سایت ثبت کرده اید، ارسال می شود. در هر لحظه می توانید با مراجعه به سایت پست، از وضعیت مرسوله خود آگاه شوید.

نشر آداش برای راحتی بیشتر مخاطبان، تمام مرسوله های پستی خود را با پست پیشتاز ارسال می کند.

تعهد نشر آداش بر این است که سفارشات ظرف دو تا چهار روز کاری به دست مخاطبان برسد. البته، ما قول می دهیم تمام تلاش خود را برای تحویل دو روزه سفارشات انجام دهیم(دو روز کاری)

نشر آداش از لحظه ثبت سفارش همراه شماست. ما سفارش ها را تا لحظه رسیدن به مقصد پیگیری می کنیم و تلاش می کنیم تجربه خرید لذت بخشی را برایتان رقم بزنیم.

معمولا از هر تیراژ هزارتایی، چند نسخه از کتاب ها دچار مشکلاتی در چاپ هستند. نشر آداش پس از ثبت هر سفارش به دقت کتاب های ارسالی را بازبینی می کند تا از سلامت آن ها مطمئن شود. با این حال، در صورتی که کتابی که به دستتان رسید مشکلی داشت(که تمام سعیمان را می کنیم این اتفاق هرگر رخ ندهد)، نشر آداش همان کتاب را باردیگر برایتان ارسال خواهد کرد(هزینه پست به عهده نشر آداش خواهد بود).

برای پست پیشتاز نرخ ثابت، 15000 تومان و برای پیک 25000 تومان. در صورتی که سبد خرید شما بیش از ۳۰۰ هزار تومان باشد ارسال با پیک و پست پیشتاز رایگان خواهد بود.

قبل از آغاز قرایندهای قانونی و اداری انتشار کتاب لازم است برای کتاب شمارگانی به نام شابک که شماره ای ۱۳ رقمی است از خانه کتاب دریافت شود.
سپس متن کتاب را به سازمان اسناد و کتابخانه ملی ارجاع داده، تا فیپای کتاب صادر شود و بعد از صدور فیپا جهت دریافت مجوز کتاب به وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی ارسال می گردد.
در همین مرحله است که تایید جلد کتاب صورت می گیرد و وزارت ارشاد متن و جلد کتاب را به اصطلاح ممیزی می کند و پس از تایید نهایی این دو فایل باید درخواست اعلام وصول صورت گیرد و پس از چاپ نهایی کتاب براساس تیراژ اثر تعدادی کتاب به خانه کتاب؛ فیپا و ارشاد اهدا شود.
بدین وسیله پرونده اداری کتاب بسته می شود و باید منتظر انجام مراحل دیگر کتاب بود.

تمامی سفارشات از طریق پست برای شما ارسال می گردند و اصلا فاصله مکانی خریدار با مکان فروشنده مهم نیست چراکه از طریق سیستم های پستی این امکان وجود دارد تا شما هر بسته ای را به هر نقطه از ایران که بخواهید ارسال کنید، پس نگران این موضوع نباشید.


پس از تحویل بسته به اداره پست، که معمولا ساعت ده و نیم هر روز صبح است البته به غیر از روزهای پنج شنبه که ساعت ۱۱ صبح اینکار انجام میشه، کد رهگیری تا ساعت ۵ عصر همان روز قابل دسترسی است که میتوانید از طریق پنل کاربری خود آن کد را دریافت کنید , البته این کد برای شما ایمیل و پیامک هم میشود . با تمام این اوصاف نگران نباشید . بدون پیگیری شما هم قطعا سفارشات به دست شما خواهد رسید .
در عین حال اگر نیاز به کد رهگیری داشتید میتوانید بعد از دریافت و یا مشاهده کد رهگیری پستی وارد سایت اداره پست به نشانی (www.itemtracking.post.ir) شوید و با وارد کردن کد بیست رقمی رهگیری پستی به صورت لحظه به لحظه از مکان بسته سفارشی خود با خبر شوید.